معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
هفته دولت بهترين فرصت براي تبيين كارآمدي نظام است 1395/05/20
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان گفت: هفته دولت علاوه بر تبيين كارآمدي نظام ، فرصت مناسبي براي همه دستگاه هاي اجرائي و مديران است تا عملكرد دولت را به طور شفاف و دقيق به اطلاع مردم برسانند.
هفته دولت بهترين فرصت براي تبيين كارآمدي نظام است

محمدرضا ميرزائي روز سه شنبه در ستاد بزرگداشت هفته دولت در سالن غدير با تاكيد بر اطلاع رساني دقيق و شفاف برنامه ها، اقدامات و عملكرد سه ساله دولت تدبير و اميد افزود: گزارش اقدامات و عملكرد دولت به مردم موجب همدلي و هم زباني و افزايش مشاركت مردم مي شود.
رئيس شوراي اطلاع رساني استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش هاي مختلف به ويژه در حوزه اقتصاد مقاومتي اظهار كرد: مسئولان دستگاه هاي اجرائي بايد با بهره گيري از ظرفيت رسانه ها و روابط عمومي ها براي اطلاع رساني اقدامات انجام شده در بخش هاي مختلف تلاش كنند.
ميرزائي با تاكيد بر برگزاري باشكوه برنامه هاي هفته دولت امسال در استان خاطرنشان كرد: فرمانداران، شهرداران،مديران و روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرائي بايد هماهنگي لازم براي برگزاري برنامه هاي پيش بيني شده را انجام دهند.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان به اقدامات دولت در سياست خارجي و به فرجام رسيدن برجام اشاره و اضافه كرد: با توجه به اين كه قرار است انتخابات دوازدهم رياست جمهوري در ارديبهشت ماه سال آينده برگزار شود هجمه ها و تخريب ها عليه دولت يازدهم روز به روز در حال افزايش است و همه ما بايد با اطلاع رساني دقيق و شفاف، در خنثي سازي اين هجمه ها و تخريب ها تلاش كنيم و دولت را در رسيدن به اهدافش كمك كنيم.
ميرزائي با اشاره به سفر رئيس جمهور و كاروان دولت تدبير و اميد به استان سمنان تصريح كرد : مردم بايد بدانند كه اين سفر براي استان سمنان بيش از 10 هزار ميليارد ريال دستاورد داشته است و دستگاه هاي اجرائي بايد مصوبات اين سفر را در هفته دولت تشريح كنند.
وي ادامه داد : بازگويي مصوبات سفر رئيس جمهور به استان در كنار بيان اقدامات و عملكرد دولت، بايد مهم ترين هدف برنامه هاي بزرگداشت هفته دولت از سوي دستگاه هاي اجرايي مختلف استان باشد.

تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal