معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان:مقابله با فساد اداري، رانت و بي برنامگي، راهكارهاي تحقق اقتصاد مقاومتي است 1395/05/25
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان:مقابله با فساد اداري، رانت و بي برنامگي، راهكارهاي تحقق اقتصاد مقاومتي است
دكترمحمود قنبري عصر شنبه در ششمين نشست شوراي اداري استان سمنان در سالن يادگار امام(ره) استانداري افزود: تحقق اصول ابلاغي اقتصاد مقاومتي در كشور، موانع مهمي مانند فساد اداري و رانت دارد كه بايد با آنها مقابله شود.
وي با بيان اينكه براي رسيدن به اقتصادي شكوفا ابتدا بايد فساد از نظام اداري كشور برچيده شود، خاطرنشان كرد: در مقابله با فساد اداري، چاره اي جز اصلاح ساختارهاي قوانين و مقررات و مقابله با ثروت اندوزي برخي از بدنه اجرايي كشور نداريم.
وي تاكيد كرد: كشور از فساد اداري رنج مي برد و به عنوان مانعي در برابر اجراي اصول اقتصاد مقاومتي ،ابتدا بايد با فساد اداري مقابله شود.وي، وجود رانت و برخي برنامگي ها در اجراي طرح هاي مختلف را از ديگر موانع مهم تحقق اقتصاد مقاومتي برشمرد و افزود: اقتصاد مقاومتي با رفع اينگونه موانع، بايد با تكيه بر منابع و توان داخلي محقق شود.
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان با اشاره به انتصاب خود به اين سمت، برخي از مشخصات مهم استان را برشمرد و گفت: استعدادهاي ويژه استان در بخش منابع طبيعي متنوع، وجود زمينه براي فعاليت اقتصادي و وجود تعداد قابل توجه دانشجو، ظرفيت مناسبي براي ايجاد توسعه براي استان سمنان است.
دكترقنبري با اشاره به نرخ بيكاري در استان به ميزان حدود هفت درصد كه از ميانگين كشور كمتر است، خاطرنشان كرد: با وجود منابع ارزشمند اقتصادي و طبيعي در استان، فقر و بيكاري بايد از اين استان ريشه كن شود.معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان، به وجود علما، فضلا و سه هزار شهيد از اقشار مختلف دانش آموز تا كارمند كه استان را متبرك كرده اند اشاره كرد و سمنان را استاني داراي ويژگي هاي خاص براي توسعه با بهره گيري از توان مردم عنوان كرد.
در ششمسن نشست شوراي اداري استان سمنان با حضور محمدحسين مقيمي معاون سياسي وزارت كشور، محمدرضا خباز استاندار و جمعي از مديران استان سمنان، دكتر محمود قنبري به عنوان معاون سياسي امنيتي استانداري معرفي و از تلاش هاي محمدرضا ميرزايي قدرداني شد.تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal