معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان: طرح پيوست سلامت بايد به صورت گسترده در جامعه اطلاع رساني شود. 1395/06/18
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان: طرح پيوست سلامت بايد به صورت گسترده در جامعه اطلاع رساني شود.

جلسه كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان سمنان با حضور دكتر قنبري معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري و شادنوش رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان و دبير كارگروه و مسئولين دانشگاه و مديران كل عضو، در سالن غدير استانداري تشكيل گرديد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري با تاكيد بر پاسخگو بودن دستگاههاي دولتي در برابر تكاليف قانوني، بيان داشت: تكاليف دستگاهها را قانون مشخص كرده است و هر دستگاه بايد تكاليف خود را انجام دهد در غير اين صورت بايد پاسخگو باشد.

رئيس كارگروه تخصصي سلامت و امنيت غذايي استان سمنان، افزود: يكي از دغدغه هاي مهم سلامت استان سمنان در شهر و روستا، آلايش هاي غيرخوراكي دام ها است كه بايد در خصوص ساماندهي اين موضوع برنامه ريزي صورت پذيرد.

وي با اشاره به اهميت طرح پيوست سلامت، گفت: براي اجراي بهينه اين طرح بايد بصورت گسترده در جامعه از طريق رسانه ها و مطبوعات اطلاع رساني گردد.

دكتر قنبري در پايان با تاكيد بر اهميت سلامت كاركنان دولت و توجه مديران به فعاليت هاي ورزشي آنان، بيان داشت: دستگاههاي اجرايي استان مكلف به تدوين برنامه عملياتي و نياز سنجي فعاليت هاي جسماني كاركنان خود هستند.

تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal