معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
دكتر قنبري معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري :اگر جوانان و فرزندان ما با قرآن و مساجد انس بگيرند با آسيب پذيري كمتري مواجه خواهند بود. 1395/06/28
دكتر قنبري معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري :اگر جوانان و فرزندان ما با قرآن و مساجد انس بگيرند با آسيب پذيري كمتري مواجه خواهند بود.
جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان با حضور معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي  استان و اعضاي شورا در محل دفتر آيت الله شاهچراغي  امام جمعه و نماينده ولي فقيه در استان برگزار شد . در اين ديدار آقاي دكتر قنبري  با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري مبني بر هشياري در مقابل تهاجم فرهنگي گفت: اگر جوانان و فرزندان ما با قرآن و مساجد انس بگيرند با آسيب پذيري كمتري مواجه خواهند بود.

ايشان هدف از نشست هاي فرهنگي در استان را كاهش آسيب پذيري اجتماعي و شناساندن عوامل خطرآفرين عنوان كرد.

دكتر قنبري با بيان اينكه كاهش آسيب پذيري اجتماعي و كاهش جرم و خشونت يكي از اهداف دولت مي باشد، گفت: تهاجم فرهنگي زمينه فساد و بداخلاقي هاي اجتماعي را در كشور فراهم نموده است كه بايد دستگاههاي فرهنگي كشور نسبت به اين موضوع حساسيت بيشتري داشته باشند.

دكتر قنبري اذعان داشت: بيش از 5 ميليارد ريال اعتبار براي ساخت فيلم كوتاه از مفاخر استان سمنان در نظر گرفته شده است كه اميدواريم با برنامه هاي راهبردي در راستاي تكريم از سرمايه انساني و چهره هاي ماندگار گام برداريم .

همچنين در اين جلسه نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان خاطر نشان كرد: ايمان، سلامت و قناعت انسان را در برابر مادي نگري و بي اخلاقي هاي اجتماعي محافظت خواهد كرد.

ايشان توجه به فرهنگ عمومي، شناسايي و بررسي مهمترين اقدامات آسيب هاي اجتماعي در راستاي افزايش اخلاق صحيح در جامعه را از اولويت هاي شوراي فرهنگ عمومي عنوان كرد.

تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal