معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان: توسعه تعاوني ها و ايجاد  بازارچه هاي خود اشتغالي در تحقق سياستهاي اقتصادي مقاومتي موثر دانست 1395/06/28
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان: توسعه تعاوني ها و ايجاد بازارچه هاي خود اشتغالي در تحقق سياستهاي اقتصادي مقاومتي موثر دانست

دكتر قنبري در كارگروه تخصصي بانوان و خانواده استانداري توسعه تعاوني ها و ايجاد بازارچه هاي خود اشتغالي در تحقق سياستهاي اقتصادي مقاومتي موثر دانست.

سومين كارگروه تخصصي بانوان و خانواده استانداري با حضور دكتر قنبري معاون سياسي امنيتي و اجتماعي و مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري در محل سالن كوثر استانداري برگزار گرديد .

معاون سياسي و امنيتي و اجتماعي استانداري در كارگروه تخصصي بانوان خانواده اظهار داشت: مديران ما بايد مسئوليت پذير باشند و پايه هاي نظام و انقلاب برپايه خدمتگزاري به مردم نهاده شده است و با مسئوليت پذيري هر چه بيشتر مديران در هر سطح و جامعه اي قطعاً به سوي جامعه اي عاري از مشكلات و موانع گام بر خواهيم داشت .

ايشان خطاب به نمايندگان شركت تعاوني بانوان فرهيخته گفت: ما در صورتي به جامعه اي مقدس، آرماني و بدون مشكل دست خواهيم يافت كه به عنوان عضوي هر چند كوچك اما خدمتگذار خود را مديون مردم و از مردم بدانيم .

دكترقنبري با اشاره به نقش زنان در اقتصاد خانواده گفت: زنان در تاريخ هميشه نقش تاثير گذار داشته و توانسته اند دوشا دوش مردان در خانواده در تامين معيشت خانواد تاثير گذار باشد و زنان روستايي همواره با انجام كارهاي سخت و طاقت فرسا و توليد محصولات در روستاها نمونه بارز اين مسئله هستند .

ايشان با اشاره به توسعه اشتغال خانگي و تاثير آن در تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي گفت: تعاوني ها بايد ساماندهي شوند و مكانهاي مناسب براي فروش محصولات خانگي ايجاد شود تا ضمن ايجاد زمينه اشتغال بانوان ، بستر هاي رشد اقتصادي در جامعه با فعاليت بيش از بيش بانوان فراهم شود

وي در ادامه خواستار رفع موانع و مشكلات بازارچه هاي خود اشتغالي در همه شهرها شد تا زنان بتواند محصولات خود را به نحو مطلوب عرضه نمايند .

رئيس كارگروه خانواده و بانوان استانداري سمنان نيز در اين جلسه آموزش و استاندارد سازي محصولات، توجه به مسائل ايمني و بهداشت ، كيفي سازي محصول و ايجاد بسته بندي هاي زيبا و مطلوب براي رضايت مندي مشتريان، براي جلب و جذب بازار را از مهمترين مسائل مورد توجه در توليد و عرضه در مشاغل خانگي دانست .

دكترقنبري در ادامه تدوين بانك اطلاعات جامع زنان فرهيخته در همه عرصه ها را جهت بهره مندي از نظرات و ديدگاههايشان در توسعه برنامه هاي پيش رو در حوزه زنان راخواستار شد .

پيگيري پروژه اقتصاد مقاومتي و ايجاد بازارچه هاي خود اشتغالي در شهر هاي استان و نقش تعاوني هاي زنان در اقتصاد مقاومتي و بيان نقاط ضعف و قوت ، فرصت ها و تهديد ها در اين جلسه اين كارگروه مطرح مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

تعداد بازدید: 86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal