معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
نقش شوراها باید در مبحث اجتماعی پر رنگ شود 1397/02/29
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
نقش شوراها باید در مبحث اجتماعی پر رنگ شود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در جلسه کارگروه بانوان و امور خانواده استان تصریح کرد: شوراها با رویکرد نظارت و برنامه ریزی مبتنی بر مساله باید در حوزه اجتماعی و فرهنگی ورود جدی تر داشته باشند.
وی عنوان کرد: در جهت افزایش بهره وری و مطلوبیت در عملکرد حوزه اجتماعی، استفاده از ظرفیت تشکل ها و سازمان های مردم نهاد موثر و ضروری خواهد بود.
ایشان ادامه داد: حجم قابل توجهی از منابع در حوزه شهرداری هاست که باید با تصمیمات اثر بخش و کارا پیوند شورا با شهرداری شکل گیرد و با شناسایی نیازهای مردم به سمت اجرا پیش رود.
دکتر ناجی تصریح کرد: نباید نگاه شورا صرفا عمرانی و بر اساس ساخت و ساز باشد بلکه باید به مباحث اجتماعی شهروندان توجه ویژه و خاصی شود و در این راستا شوراها باید به روح و نشاط شهر توجه بیشتر و جدی داشته باشند.
وی خاطر نشان ساخت: مسائل روانی، افسردگی، طلاق و اعتیاد از آسیب های مهم اجتماعی است که در جامعه موجب از بین رفتن نشاط اجتماعی خواهد شد و اگر روح نشاط و شادی در شهر حاکم نباشد، انسان موجودیت خود را از دست می دهد و بالطبع بهره گیری از فضای عمرانی و شهری نیز ممکن نخواهد بود.
ایشان تصریح کرد: امروز پیوند بین شورا و دستگاه های فعال اجتماعی یک ضرورت است و دستگاه های فعال در این حوزه باید با شوراها تعامل نموده و مطالبات خود را پیگیری نمایند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ادامه داد: باید جلسات کوتاه تر وهدفمند برگزار شود تا منجر به نتایج موثر در جامعه شود و مدیریت زمان، کیفت ارایه مطالب و همچنین دستورات هدفمند در برگزاری جلسات مورد توجه قرار گیرد.
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal