معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
به برکت خون شهدا و تدابیر مسئولین زمینه تعرض دشمنان به کشور عزیزمان وجود ندارد 1397/03/06
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
به برکت خون شهدا و تدابیر مسئولین زمینه تعرض دشمنان به کشور عزیزمان وجود ندارد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری صبح امروز سوم خرداد با خانواده شهید اصغر قاسم پور و محمد مثبت شاهجویی از رزمندگان وجانبازان هشت سال دفاع مقدس وعملیات بیت المقدس همزمان با سالروز فتح خرمشهر دیدار و گفتگو نمود.
وی در این دیدار تصریح کرد: این روز اهمیت ویژه‌ای دارد و این افتخار بزرگ نصیب خانواده‌های شهدای فتح خرمشهر شده است که در این امر مهم و افتخار بزرگ تاریخی سهیم باشند.
دکتر ناجی تصریح کرد: این افتخار را داریم که کشور ما با رشادت‌ها، دلاوری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام از آسیب دور بوده است.
وی با بیان اینکه در گذشته تقریباً همه دنیا تلاش می‌کردند تا در کنار عراق برای آسیب زدن به ایران و تغییر اساسی در نظام اسلامی در میدان باشند، افزود: شهدا ایستادگی و مقاومت کردند و بزرگ‌ترین مرحله از ایثار را به نمایش گذاشتند تا اتفاقات ناگوار برای کشور اتفاق نیافتد.
ایشان افزود: کشور ما در برهه های مختلف تاریخ هم شاهد ایثارگری‌ها و هم شکست‌ها بوده است، اما در دفاع مقدس و با ایثارگری آگاهانه فرزندان میهن یک وجب از خاک کشور هم به دست اجانب نیافتاد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اضافه کرد: کشور با رشادت رزمندگان از گزند دشمنان مصون مانده و با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری، امروز وحدت و انسجام مردم در همه حوزه‌ها وجود دارد.
وی بیان کرد: امروز به برکت رشادت جوانان میهن و تدابیر مسئولین زمینه اینکه دشمنان و بدخواهان فکر تعرض به کشور را داشته باشند، از بین رفته و این نتیجه ایثارگری‌ها، تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و تحمل خانواده معزز شهداست که دستشان را می‌بوسیم و از خانواده شهدا درس‌های زیادی می‌آموزیم.
دکتر ناجی تصریح کرد: درس‌ی که شهدا به ما دادند در مواجهه با موضوعات و مسائل مختلف و رسیدگی به امور مردم مفید بوده و امروز باید از مسائلی که ممکن است ما را در رسیدگی به خانواده معظم شهدا دچار غفلت کند، دوری کنیم.
ایشان گفت: دیدار با خانواده شهدا کمک می‌کند تا غفلت‌ها به حداقل برسد و در لابه‌لای این دیدارها، از نظرات و انتقادات دل‌چسب و خوب آن‌ها هم استفاده می‌کنیم.
وی بیان داشت: ما کماکان پای خون شهدا ایستاده‌ایم و اجازه نخواهیم داد تا خدای ناکرده خون شهدا نادیده گرفته شود.
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal