معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
لازمه پیشرفت استان وحدت است 1397/04/09
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
لازمه پیشرفت استان وحدت است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه شورای اداری استان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: در شرایط فعلی کشور باید مدیران چند موضوع را مورد توجه جدی قرار دهند و به آن عمل نمایند که در راس این موضوعات توجه به رضایتمندی مردم است.
وی افزود: شناخت و اِشراف به شرایط کشور چه در عرصه سیاست داخلی و چه سیاست خارجی و مناسبات بین المللی برای مدیران لازم و ضروری است و همچنین تحرکات و التهابات جهانی در منطقه ما را مجاب می نماید تا هوشمندانه عمل کنیم و وظایف مان را با شرایط و برای حل مشکلات تطبیق دهیم.
دکتر ناجی گفت: چه به لحاظ عقلانی و چه به لحاظ عرفی مجموعه ای که در استان باید تطبیق وظایف را نظارت و هماهنگ نماید استانداری است و هرگاه دستگاه ها در تطبیق شرایط با تصمیمات پیش بینی می کنند که مشکلاتی بوجود خواهد آمد، نسبت به تشکیل جلسات هماهنگی اقدام کنند.
ایشان اظهار داشت: شناخت شرایط استان و تلاش در جهت افزایش و حفظ رضایت‌مندی مردم هم باید مورد توجه جدی قرار گیرد و همه مدیران باید با شناخت کامل نسبت به اوضاع استان و توجه به مردم تصمیم گیری کنند.
وی خاطر نشان ساخت: نباید مردم نا امید شوند، بحمدالله اقدامات خوب و بزرگی در سطح استان و کشور انجام گرفته است و خدمات بسیاری برای مردم در نظر گرفته شده است و باید امید آفرینی در جامعه مد نظر قرار داده شود و لازمه این امر وجود نگاه وحدت گرایانه بین همه مدیران و مسئولین است.
دکتر ناجی گفت: باید از طریق اطلاع رسانی مناسب و رفع شبهاتی که در سطح جامعه مطرح می شوند نسبت به امیدآفرینی در جامعه اقدام گردد تا مردم دلگرم خدماتی که دولت و نطام به ان ها ارئه می دهند شوند.

تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal