معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
در ارائه گزارش دستگاه ها، شفافیت در دستور کار قرار گیرد 1397/04/11
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
در ارائه گزارش دستگاه ها، شفافیت در دستور کار قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده استان ، گفت: نقش اصلی بانوان در جامعه حفظ کانون خانواده و حفظ کیان خانواده از آسیب های اجتماعی است حالا این نقش گاهی با در خانه ماندن و گاهی هم با اشتغال و کار در بیرون از خانه، تکمیل می گردد.
وی اذعان داشت: در جلسات این چنینی باید روی برنامه دستگاه های اجرایی تمرکز کنیم و تلاش کنیم تا مواردی که بطور مشخص در حوزه بانوان اتفاق می افتد را احصا و تقویت نماییم.
دکتر ناجی افزود: نگاه به حوزه بانوان به عنوان یک بخش جدا از جامعه پذیرفته نیست و منجر به آسیب های بیشتری به این قشر می گردد، اما باید به زنان بعنوان کسانی که وظیفه سنگین تربیت فرزندان و به نوعی هدایت آینده سازان را بر عهده دارند و به تبع این وظیفه حساس، در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند، نگاه ویژه ای داشت و برای بهبود فعالیت بانوان در قسمت هایی که فعالیت کمتری دارند، کمک کنیم.
معاون استاندار سمنان اظهار داشت: در گزارش هایی که دستگاه ها در کارگروه ها مطرح می کنند باید به شکل روشن بدانیم چه اتفاقی افتاده است و به تبع ان تنگناها، موانع و ظرفیت ها را برای هم افزایی احصا و بر هم منطبق کنیم تا از موازی کاری و پراکنده کاری جلوگیری بعمل آید.
وی خاطر نشان ساخت: تاکید داریم که باید در جلسات موضوعات به شکل شفاف و ملموس بیان شود و گزارش ها واضح و مشخص باشند، با در پیش گرفتن این رویه معلوم می شود چه حجمی از کار در استان انجام شده و چه کاری تا پایان سال انجام خواهد شد.
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal