معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
عزم‌ جدی توسط سه قوا برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان سمنان برقرار است 1397/04/12
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
عزم‌ جدی توسط سه قوا برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان سمنان برقرار است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
اعضای دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
در این دیدار که در آستانه 12 تیرماه سالروز فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 1381 برگزار شد، دکتر سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در زمینه برخورد جدی با قاچاق کالا و ارز گفت: پس از گذشت کمتر از 20 سال از فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز، اقدامات مطلوبی در این زمینه از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید پیشرفت چشمگیری در سال ابتدایی دولت اتفاق افتاده است که یکی از نمونه های آن کاهش حجم قاچاق کالا و ارز از 25 میلیارد دلار در سال 92 به کمتر از 20  میلیارد دلار در سال 96 رسید که این یک توفیق چشمگیری است.
دکتر ناجی ضمن تاکید بر استمرار فعالیت‌های کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان سمنان یادآور شد: موقعیت جغرافیایی کشور این فرصت را برای سوداگران و فرصت طلبان کشورهای پیرامونی مهیا کرده که بتوانند در این زمینه شوم فعالیت کنند که در این راستا اهتمام جدی در قوای مختلف برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت گرفته است.
وی با اشاره به عزم جدی دولت در کنار دیگر قوا در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان، خاطر نشان کرد: عزم دولت و دیگر قوا بر این است که با تلاش و اهتمام بیشتر موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به صورت جدی‌ دنبال کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان افزود: از آنجائیکه قاچاق سبب بروز شغل های ناسالم در جامعه می‌شود و همچنین به اشتغال پایدار ضربه می زند، به واسطه سال حمایت از تولید و کالای داخلی مکلفیم که با جدیت این هدف را در استان سمنان دنبال کنیم.
در این نشست دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان سمنان به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده این دبیرخانه در راستای مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز در استان سمنان در طول مدت خدمت دولت تدبیر و امید پرداخت.
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal