معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
تعداد احزاب و تشکل های مردم نهاد استان رشد چشم گیری داشته است 1397/04/17
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
تعداد احزاب و تشکل های مردم نهاد استان رشد چشم گیری داشته است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
 دکتر سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در همایش گفتگوی ملی خانواده و بین نسلی که عصر امروز 16 تیرماه در سالن یادگار امام استانداری سمنان در حال برگزاری است گفت: خانم ابتکار از چهره های شاخص است که دارای شخصیتی چند بعدی است و در عرصه های سیاسی، اجتماعی، مردمی تاثیر گذار بوده است.
معاون استاندار سمنان اظهار داشت: در استان سمنان 35 حزب و بیش از 400 سازمان مردم نهاد فعالیت می کنند که نشان از علاقه و رغبت خاص مردم برای مشارکت در رقم زدن سرنوشت شان دارد.
دکتر ناجی افزود: تا سال 95 تعداد 17 حزب در استان فعالیت می کردند که رشد چشم گیری در حوزه فعالیت احزاب داشته ایم، در ثبت تشکل های جدید هم شاهد رشد 38 درصدی بوده ایم که نشان از توجه دولت به این بخش و اجرای سیاست های دولت در استان دارد.
 وی آگاهی بخشی در جامعه را از ضرورت های برنامه های احزاب عنوان کرد و افزود: هر قدر آگاهی افزایش یابد جامعه در مسیر سعادت قرار خواهد گرفت.
 ناجی اذعان داشت: حمایت از آزادی های مشروع و ذکر شده در قانون اساسی مورد تاکید استاندار و مدیران استان است و افزود: تقویت نشاط اجتماعی از برنامه های دولت است.
معاون استاندار سمنان ابراز داشت: در برنامه های استان به هنرمندان، اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی و... به طور جدی پرداخته شده و مجموعه دولت در استان علاقمند به افزایش توجه به این حوزه است.
 وی افزود: نقش روحانیت آگاه در منطقه بعنوان مجموعه ای تاثیر گذار در سطح جامعه با فعالیت های شخص استاندار تقویت شده است که می تواند تاثیرات خوبی به همراه داشته باشد.
 ناجی گفت: استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان، تکریم و احترام به مردم، توجه به نشاط و نشاط آفرینی در جامعه و ایجاد امید از برنامه های اصلی و مهم حوزه اجتماعی است.
 معاون استاندار اذعان داشت: فارغ از هر نگرش و تفکر سیاسی تلاش می شود با بکارگیری همه پتانسیل های موجود، نشاط در جامعه جاری شود.
 وی اظهار داشت: ارائه گزارش ها و اطلاعات لازم به مردم باعث ایجاد امید و نشاط آفرینی می شود و منجر خواهد شد تا مردم در کنار حاکمیت، محکم و پا برجا باقی بمانند.
 دکتر ناجی در بخش پایانی صحبت هایش گفت: با تاکیدات استاندار تلاش شده که وظایف و ماموریت دستگاه ها در حوزه بانوان احصا شود تا ضمن تقویت امور از موازی کاری و اتلاف هزینه ها جلوگیری شود.
تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal