معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
در مراسم عزاداری ماه محرم دقت شود تا دچار انحراف و انحطاط نشویم/ با بهرگیری از تعالیم دینی و آسمانی برای تقویت رفتارها و امورات زمینی مردم تلاش کنیم 1397/06/19
معاون استاندار سمنان:
در مراسم عزاداری ماه محرم دقت شود تا دچار انحراف و انحطاط نشویم/ با بهرگیری از تعالیم دینی و آسمانی برای تقویت رفتارها و امورات زمینی مردم تلاش کنیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان دکتر سعید ناجی در جلسه شورای فرهنگ عمومی که امروز یکشنبه 18 شهریورماه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار گردید، گفت: ماموریتی داریم که بسیار حساس است و در نظام جمهوری اسلامی خدمت می کنیم که مبتنی بر دین است و نظامی دینی است و مردم رفتارمان را با دین ارزیابی می کنند و اگر خدای ناکرده خطایی از کسی سر بزند، به پای دین گذاشته خواهد شد.
 معاون استاندار سمنان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام عزای اباعبدلله باید مراقبت شود تا در نوحه خوانی ها و مراسم هایی که به این مناسبت برگزار خواهد شد، دچار انحراف نشویم.
 دکتر ناجی افزود: بعضا در برخی نوحه خوانی‌ها از روایات و احادیثی یاد می‌شود که در منابر نشنیدیم و چنین رفتارهایی منجر به آسیب هایی خواهد شد که جبرانش بسیار دشوار است و چنین رویه هایی به دین ضربه خواهد زد.
 وی اظهار داشت: باید با بکارگیری تعالیم الهی و آموزه های دینی و آسمانی تلاش کنیم تا برای مردم زندگی رقم بزنیم که احساس رفاه، آسایش و توانمندی کنند.
 ناجی اذعان داشت: باید رفاه را به رسمیت بشناسیم و برای اصلاح چارچوب ها و موضوعاتی که به مردم آسیب می‌زند تلاش کنیم و نباید در جامعه ای که اسلامی و دینی است، بیش از حد خاصی طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی را داشته باشیم.
 معاون استاندار سمنان با بیان اینکه مردم ما دیندار، عاشورایی، معتقد هستند و عشق وافری به امام حسین (ع) دارند ابراز داشت: باید در ایام محرم دقت شود تا دچار انحراف و انحطاط نشویم و با تبیین روایت های درست از واقعه کربلا، اخلاق درست را بیش از پیش در جامعه تبیین نمایم.
 وی افزود: در هفته دولت بیش از 500 میلیارد تومان پروژه در سرتاسر استان مورد افتتاح قرار گرفت و چندین وزیر و معاون وزیر به استان سفر داشتند و همچنان این آمد و شدها ادامه دارد که نشان دهنده پویایی و تحرک و وجود انگیزه برای ایجاد نشاط و ارتباط با مردم است.
 دکتر ناجی در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: به هرحال شرایطی در کشور بوجود آمده که باید از آن عبور کنیم چون مردم ما شایسته شرایط بهتری هستند و انشالله همه با هم و در کنار هم و با انگیزه بیشتر به شرایط خوب و ایده آل خواهیم رسید.
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal