معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
برنامه های بزرگداشت دفاع مقدس مردم محور باشد 1397/06/19
معاون استاندار سمنان:
برنامه های بزرگداشت دفاع مقدس مردم محور باشد

دکتر سعید ناجی عصر یکشنبه 18 شهریورماه در نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: برگزاری برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با محوریت مردم موجب تقویت اعتماد به حاکمیت و نظام می شود.
 وی ادامه داد: مردم نقش کلیدی در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی داشته اند، اقشار جوان جامعه نیازمند بازگویی اتفاقات جنگ تحمیلی هستند و مسئولان در تبیین این مسائل برای جوانان اهتمام ویژه داشته باشند.
 ناجی اظهار داشت: همه نهادها، سپاه، پایگاه مقاومت بسیج و مسئولان تلاش کنند تا مفاهیم به خوبی به نسل جوان منتقل شود.
 معاون استاندار سمنان یادآور شد: انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان باید در برنامه ریزی ها مورد توجه باشد و مسئولان در برگزاری برنامه ها با محوریت جوانان اهتمام ویژه داشته باشند.
 وی بر بیان جنبه روایی، چگونگی، چرایی و عملکرد مردم در سال های جنگ برای اقناع نسل جوان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان;
 دکتر ناجی خاطر نشان کرد: محرم فرصتی است که می توان ریشه های دینی و انقلابی را در بین مردم به دور از اغراق، بزرگنمایی، تفریط و تحریف تقویت کرد.
 معاون استاندار در بخش دیگری از صحبت های خود به لزوم هماهنگی و همگامی تمام نهادها و سازمان ها و همچنین برنامه هایی که این دستگاه ها برگزار می کنند اشاره کرد و اثربخشی و نظم را از نتایج هماهنگی اجزا نام برد.
 رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان لزوم رعایت سلسله مراتب و توجه به حرمت جایگاه ها در برنامه های برگزار شده در هفته دفاع مقدس را یادآور شده و متذکر شدند در حالی که شهدای عالی مقام دفاع مقدس برای اقتدار و سربلندی کشور جان های خود را از دست دادند زیبنده نیست در جلسات و همایش هایی که به مناسبت بزرگداشت آنها برگزار می شود کاری بکنیم که جایگاه ها و حرمت ها بشکنند و اقتدار کشور زیرسوال برود.
 در این نشست با حضور دکتر سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و شماری از مسئولان استان سمنان برگزار شد، درباره چگونگی برگزاری هرچه باشکوه تر هفته دفاع مقدس بحث و تبادل نظر کردند.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal