معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
استانداری سمنان
ENGLISH
باید مراقب روان جامعه در صورت تهدیدات احتمالی زیست محیطی بود 1397/10/06
معاون استاندار:
باید مراقب روان جامعه در صورت تهدیدات احتمالی زیست محیطی بود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با تهدیدات زیست محیطی(بیوتروریسم) به ریاست دکتر سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و اعضای این کمیسیون 5 دی ماه در محل سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه با اشاره به تهدیدات مختلف بیوتروریسمی در جامعه یادآور شد: امروز وظیفه همه دستگاههای اجرایی شناسایی،ارزیابی،اقدام به موقع، هماهنگی و تعامل بیشتر در تشخیص عوامل آسیب رسان به محیط زیست است که باید در این زمینه آماده بود.
ناجی با اشاره به فعالیت‌های حوزه پدافند غیرعامل و لزوم تعامل دو سویه این بخش با سایر دستگاه‌های مرتبط خاطرنشان کرد: باید با حساسیت به موضوعات مختلف که با هدف غافلگیری دشمنان از قبیل آسیب به محیط زیست انجام میشود، مراقب و دقت بیشتری کرد که آگاهی و عدم ایجاد پریشانی و اضطراب در جامعه لازمه آن است.
وی با تاکید بر موضوع شناسایی و پیشگیری خطرات احتمالی دشمنان در حوزه های مرتبط با محیط زیست تصریح کرد: انجام این اقدامات پیشگیرانه نباید منجر به برهم زدن نظم و امنیت کشور و جامعه شود و زندگی مردم را به طور مستقیم هدف قرار دهد،بلکه باید مراقب بود بی جهت روان جامعه با این اقدامات مقابله ای پریشان و تهدید نشود.
تعداد بازدید: 238
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal